Kıbrıs Kurumsal Kimlik
Hizmetlerimiz

Profesyonel Ekibimiz

Kurumsal Kimlik Tasarımı, kurumun yaptığı faaliyetlere görsellik ile “Kişilik, İlke, Misyon ve Vizyon” kazandırmasıdır. Tasarımların gözde bıraktığı aşinalık sizi daha hatırlanabilir, dolayısıyla daha hatrı sayılır bir kurum yapar.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ekibimizin deneyimleri ve referansları, sizlere daha oturaklı ve profesyonel tasarımlar üretmek ve güveninizi kazanmakta yardımcı olacaktır. Her tasarıma ve Kurumsal Kimlik Çalışması'na harcadığımız efor sadece sizin için.

Amblem-Logo Tasarımı

Özgün, detaylı hesaplanmış bir Logo ve Amblem herkesin gözünde ve aklında yer eder, size prestij kazandırır.

Katalog-Broşür Tasarımı

Ürünlerinizin detaylı şekilde listelenmesi ve prestijli bir tanıtımınız müşterilerinizin gözünde size saygınlık sağlar.

Fatura Tasarımı

Faturalarınızı iletirken direk farkedilecek görsellik standart kalıplardan sıyrılmanıza ve farkındalık yaratmanıza yardımcı olur.

Antetli Kağıt Tasarımı

Kullandığınız her kağıtta isminizin ve Logonuzun bulunması tanımadığınız insanların bile sizi tanımasında rol oynar.

Makbuz Tasarımı

Kimliğinizin üzerinde bulunduğu Makbuz Tasarımı, diğerlerinin arasından sıyrılmanızı, dolayısıyla arandığınızda bulunmanızı sağlar.

İrsaliye Tasarımı

Toplu satışlarda kullandığınız İrsaliye, Tasarımı ile göze çarpan ve kolay okunması ile müşterilerinizin gözünde yer eder.

Kartvizit Tasarımı

Kurumsallık bakımından neredeyse en önemli unsur olan Kartvizit Tasarımı, şıklığı ile size prestij sağlar.

Zarf Tasarımı

Dökümanlarınızı toplu şekilde iletirken kullanacağınız Zarf Tasarımı direk farkedilmenize ve akıllarda yer etmenize katkı sağlar.

Bloknot Tasarımı

Ufak notlar alırken kullandığınız Bloknotların Tasarımı olası müşterilerinize ulaşmakta küçük ama etkili bir rol oynar.

Dosya Tasarımı

Dökümanlarınızı taşırken kullanacağınız Dosyanın Tasarımı, gözleri üstüne çekerek logonuzun gözlerde aşinalık kazanmasını sağlar.

Gazete-Dergi Tasarımları

Ayrıntılı ve güncel Gazete-Dergi Tasarımı, takipçilerin gözüne hitap ederek orjinalliğinizi sunmanıza yardımcı olur.

Haberleşme Formu Tasarımı

Müşterilerinize yollayacağınız Bülten Tasarımının şıklığı ve modern görüşünü ile okunma oranını büyük ölçüde arttıracaktır.

Soru & Cevap

Kurumsal kimlik, logonuzdan tutun makbuzunuza kadar sizi yansıtan, görsel olarak tasarlanmış öğelerden oluşan bir kimliktir.
Kurumsal Kimlik müşterilerinizin size güvenmesini ve saygı duymasını, sizi tanımaya çalışan insanların da akıllarında yer etmenizi, tasarımlar ile rekabetçi pazarda bir adım öne çıkmanızı sağlar.

Prestijin Önemi

Prestij, aslında tahmin edildiğinden çok daha önemli bir unsurdur. Hem göze hemde piyasaya aynı anda hitap etmenin anahtarı olan prestij, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlayacak yegane şeydir. Kullandığınız günlük eşyaların üzerinde logonuzun ve isminizin olması size bu konuda bir üst seviyeye taşıyarak büyük avantaj sağlayacaktır. Prestij, aslında tahmin edildiğinden çok daha önemli bir unsurdur. Hem göze hemde piyasaya aynı anda hitap etmenin anahtarı olan prestij, rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı sağlayacak yegane şeydir. Kullandığınız günlük eşyaların üzerinde logonuzun ve isminizin olması size bu konuda bir üst seviyeye taşıyarak büyük avantaj sağlayacaktır.